Dünyanın lider klima ve kombi markaları 26 yıllık deneyim ve Sabancı güvencesi ile İklimsa yetkili satış ve servis merkezi olarak Bahçelievler Yayla’ta sizlere hizmet vermekteyiz.

Hizmet verdiğimiz tüm tüketicilerimizin beklentilerini aşan, fark yaratan ve tutarlı bir hizmet politakası izlemek İklimsa ilkelerinin temelidir.

İklimsa bünyesinde yer alan ; General, Mitsubishi Heavy Ind., Sharp, Sigma, Tronic, Panasonic marka klimaları ve Beretta marka kombileri aynı çatı altında, en cazip fiyatlarla ve uygun ödeme koşulları ile sunmak.

ŞİRKET TANITIMI

1997 yılında EMS Klima olarak sektörel faaliyetlerine başlayan firmamız, 2001 yılında kurumsal kimliğini EMS Elektromekanik Isıtma Soğutma Klima Sis. ve TİC. LTD. ŞTİ olarak değiştirmiştir.Otel, Yurt,Okul,İş merkezi, Ofis, Fabrika gibi mekanların, Klima,Havalandırma ve mekanik tesisat işlerini yapan firmamız, deneyimli yönetimi, uzman teknik kadrosu ve on yılı aşkın tecrübesi ile bugüne kadar yüzlerce projede, yerli ve yabancı firmalarla beraber, uyum içerisinde çalışarak başarılı işler gerçekleştirmiştir. Firmamız,uygulama hizmetlerinin yanı sıra, satış, satış sonrası destek ve servis hizmetleriyle de müşterilerine komple çözümler sunmaktadır.

 

ÖNCE KALİTELİ İMALAT ve MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

  • Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun tasarımlar sunmak, doğru çözümler üretmek,
  • Şartlar ne olursa olsun her koşulda kaliteli iş yapmak,
  • Verilen hizmetin kalitesinin sürekliliğini sağlamak ve geliştirmek,
  • Bilgi üreten ve kullanan insan kaynağımızın gelişimi için gereken
  • kaynakları sağlamak,destek vermek,
  • Hizmetleri verirken temel değerlerimizden sapmamak,
  • Tüm bu politikaların sonucu olarak koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak sektörümüzün tanınan ve güvenilir firması olmak.

MİSYONUMUZ  

Taahhüt ettiğimiz tüm projeleri; en uygun maliyet, yüksek kalite, doğru, işlevsel, sorunsuz çözümler üreterek zamanında ve eksiksiz olarak tamamlamak misyonumuzdur.