İklimlendirme çözümlerini güvenilir bir markadan seçin

Teknolojinin bir numaralı adresi TeknoSA çatısı altında faaliyet gösteren İklimSA, 1986 yılından bu yana kesintisiz olarak 400’ü aşkın bayi ve servis ağı ile iklimlendirme sektörüne öncülük ederken, Samsung markası ile değişken debili sistem klimaları ile proje çözümleri sunmaktadır. Amacımız, akıllı iklimlendirme çözümleri sunarak işinize destek olmak ve yaşam kalitenizi yükseltmektir. Bu nedenle İklimSA olarak, çalışma ve yaşam alanlarını kusursuz hale getirmek için Samsung Sistem Klimaları ile birlikte birçok yenilikçi proje gerçekleştiriyoruz. Samsung markası kullanıcı dostu cihaz tasarımında dünyanın önde gelen firmalarından ve en büyük elektronik üreticilerinden biridir. Alışveriş merkezleri, havaalanları, stadyumlar ve oteller gibi birçok alanda uygulama için tercih edilen çözüm olmuştur.

 

Akıllı, verimli teknolojiyle bulunduğunuz ortamı kontrol edin

Samsung Sistem Klimaları, konut ve ticari alanlarda sağlıklı ve konforlu ortamlar sağlar. En iyi performansı ve verimliliği sunarak, maliyetleri de kontrol altında tutmanıza yardımcı olur. Akıllı, yüksek kapasiteli klima sistemleri her uygulama için doğru çözümü sunar.

 
Enerji verimliliği yüksek, çevre dostu teknoloji

Samsung, küresel ısınmayı önlemeye yardımcı olan ve enerji tasarrufu sağlayan çevre dostu iklimlendirme çözümleri sunmayı amaçlamaktadır. Çevre dostu R-410A soğutucu akışkan ve akıllı invertör teknolojisi gibi bileşenleri kullanan Samsung Sistem Klimaları, yüksek enerji verimliliği sayesinde karbon salınımının azaltılmasına büyük katkı sağlamaktadır.

 

Güvenilir performans

Klima sistemi seçiminde güvenilirlik kritik önem taşır. Dayanıklılık, Samsung Sistem Klimaları’nın sunduğu performansın sürekliliğini garantiler. Mükemmel bir şekilde senkronize çalışan parçalar dayanıklı, uzun ömürlü ve güvenilir bir performans sağlar. Ayrıca zorlu hava şartlarına dayanıklı olan Samsung Sistem Klimaları, her koşulda üstün performansı sayesinde çalışmaya devam eder.

 

Olağanüstü tasarım ve yenilik

Samsung Sistem Klimaları, yenilikçi teknolojileri ve zarif tasarımının yanı sıra işlevsellikten de ödün vermediği için sektörün bu alanında da adını başarıyla duyurmuştur. Samsung Sistem Klimaları dünyanın dört bir yanındaki prestijli kuruluşlar ve fuarlardan “Galeria de Innovacion” ödülü, “IF” Ürün Tasarım ödülü, “Konfor ve Tasarım” ödülü ve “İyi Tasarım” ödülü gibi sayısız ödüle layık görülmüştür.